O historii a filozofii e-shopu

E-shop jsem založil v listopadu roku 2010. Vždycky jsem přemýšlel o tom, že bych začal nějaký svůj projekt a téma internetových obchodů mě zajímalo. Volil jsem mezi outdoorem, protože rád cestuji a trávím čas venku v přírodě, stejně jako moje manželka Andrea a naše 2 děti, a ekologickými produkty, jelikož ekologie mi byla vždy blízká. Nakonec po nějaké úvaze jsme se přiklonili k outdooru. Manželka v outdoorových obchodech již dříve pracovala. A ekologii, tu jsme se vetkli do našeho e-shopu. Takže ideální kombinace.

Cestování, sport, odpočinek, zdravé jídlo - to všechno jsou důležité věci, které každý z nás potřebuje. Těžko si někdo z nás dovede představit, že by byl zavřený doma celý rok a neotevřel okno, aby se podíval ven, nevymyslel úžasný výlet nebo nepřemýšlel nad tou nejlepší dovolenou, která se dá vymyslet.

Proto na stránkách e-shopu najdete spoustu zajímavých a zároveň užitečných věcí pro to, abyste všechny tyto Vaše aktivity mohli provádět. Od spacáků a karimatek, přes vařiče, až po čelovky, outdorové nádobí a hlavně jídlo. Protože ani venku nelze být bez jídla a jídlo mám rád, tak v našem sortimentu najdete opravdu široký výběr cestovatelského jídla.

Sortiment koncipujeme tak, že vybíráme produkty, které se nám líbí. Nejde úplně všechno vyzkoušet, ale zaručuji vám, že produkty, které vám nabízíme, bychom si sami do naší výbavy vybrali. Od roku 2022 jsme držitelé certifikátu Udržitelný E-shop. O certifikátu a našem poslání si můžete přečíst v samostatném článku. Pro nás to znamená hlavně odpovědné vybírání produktů, ekologické balení a otevřený přístup k našim obchodním partnerům a vám, zákazníkům.

Naším cílem je nabízet kvalitní cestovatelské vybavení zejména od českých a evropských výrobců s přihlédnutím na udržitelnost a ekologii. Tedy produkty z recyklovaných materiálů, produkty recyklovatelné, opravitelné a s nadstadartní kvalitou.

Nejdůležitější pro nás je, abyste byli spokojeni. Pokud víme, poradíme a najdeme ideální řešení.

 

Těším se na Vaši další návštěvu.

Jakub Hojka

Provozovatel Eshopu

 

aktualizováno 7.3.2023