VÍTÁ VÁS NOVÝ VZHLED NAŠEHO E-SHOPU. Každý den ho dolaďujeme k dokonalosti. Pokud však najdete nějakou chybku nebo máte návrh na zlepšení, dejte nám o tom vědět. Moc děkujeme.

Ecodis

Ecodis je velmi zodpovědná francouzská firma, působící na trhu již od roku 2000. Vyrábí ekologické produkty pro osobní potřebu i pro chod domácnosti. Rozhodli jsme se s touto firmou spolupracovat, protože nám je velice sympatická. Líbí se nám celý příběh firmy, každý detail pro lepší budoucnost. Jejich ekologické produkty budou součástí výpravy za dobrodružstvím spolu s dalšími kvalitními produkty od jiných firem, jako jsou například termosky, ešusy a další outdoor nádobí, které potřebuje péči pro dlouhou službu.

 

Didier Le Gars tvůrce a manažer značky Ecodis, výrobky rozdělil do 8mi značek, dle jejich účelu. 

Slova Didiera:

“Inovativní duch. Hledání harmonie a rovnováhy ve vztahu k našim zaměstnancům, dodavatelům a zákazníkům. Zodpovědnost k planetě a všem jejím obyvatelům. To jsou hlavní principy naší značky, které vedou všechna naše rozhodnutí."

 

Francouzský výrobce Ecodis dbá při výrobě na CO2 neutralitu, kterou pečlivě přepočítává. Minimalismus je vidět i na obalech jejich produktů, stačí jen ten nejnutnější kousek papíru na popis produktu. Papír je potištěný přírodní barvou.

Ecodis používá pro svou výrobu materiály výhradně z lokálních zdrojů nebo z jejich blízkosti. Dbají na obnovitelné zdroje, recyklovatelné materiály, materiály k recyklaci nebo přírodní materiály bez použití škodlivých pesticidů a herbicidů. 

Francouzská firma řeší také dopad CO2 při výrobě a daří se jim být v ni neutrální. Aby se příblížili k cestě ZERO WASTE používají znovu použitelné obalové materiály a znovu použitelné nádoby a obaly pro své produkty.

 

Na jejich produktech najdete světově uznávaná loga a certifikáty o udržitelnosti.

Jejich zodpovědnost pokračuje ve formě podpory místních farmářů v udržení biodiverzity úrody. Podporují 30 ekologických a dobročinných projektů po celém světě. A v neposlední řadě poskytují humanitární pomoc uprchlíkům v uprchlických táborech ve Francii.

V Ecodisu by chtěl pracovat každý, kdo má rád přírodu. Kanceláře skladové budovy jsou postaveny uprostřed regionálního parku obklopeny přírodou a zelení. Budovy jsou postaveny z přírodních a lokálních zdorojů z bretaňské borovice a z celulózy. Zaměstnanci si zde mohou pěstovat vlastní zeleninu, kterou zalívají dešťovou vodou stejně jako tak dešťovku využívají při splachování toalety. Trávu sekají ovečky a chovají včelstva.

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem
1731 ecodis sada houbicek na nadobi 2ks
Ecodis sada houbiček na nádobí 2ks
Ihned k odeslání (5 ks)
69 Kč

Ecodis houbičky na nádobí z PET lahví a celulózy. Hodí se na mytí outdoor nádobí, nádobí v domácnosti, na omývání ovoce a zeleniny nebo na úklid. Francouzský výrobce Ecodis dbá při výrobě na CO2...

Kód: ECO-3312
1719 ecodis univerzalni hadrik z mikrovlakna
189 Kč

Univerzální hadřík z mikrovlákna. Hodí se na mytí a otírání outdoor nádobí, nádobí v domácnosti, nebo na úklid.

Kód: ECO-3215
1710 ecodis uterky z recyklovanych vlaken 2ks
139 Kč

Utěrky Ecodis z recyklovaného textilního vlákna mají výbornou savou schopnost, rychle uschnou a dlouho vydrží. Hodí se k otírání outdoor nádobí i povrchů na cestách a v domácnosti.

Kód: ECO-3646
1707 ecodis drsne houbicky z pet lahvi 4ks
59 Kč

Ecodis drsná houba z PET lahví si poradí s každou nečistotou. Vhodná na mytí outdoor nádobí, nádobí v domácnosti i na úklid. Z jedné PET lahve se vyrobí až 3 houbičky. Zodpovědná francouzská firma,...

Kód: ECO-3415
1701 ecodis medena dratenka
Ecodis měděná drátěnka
Skladem u dodavatele
45 Kč

Drsná měděná houbička Ecodis, která nádobí ani vaše ruce nepoškrábe a přitom si poradí se zaschlou špínou. Vydrhněte s ní ešus, hrnec, vařič nebo třeba kotlík, když je pořádně zaneřáděný.

Kód: ECO-3238

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem