Ecodis měděná drátěnka

Neohodnoceno
Značka: Ecodis
Drsná měděná houbička Ecodis, která nádobí ani vaše ruce nepoškrábe a přitom si poradí se zaschlou špínou. Vydrhněte s ní ešus, hrnec, vařič nebo třeba kotlík, když je pořádně zaneřáděný.
Dostupnost Ihned k odeslání (4 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení
Kód: ECO-3238
49 Kč
Ecodis měděná drátěnka
Neohodnoceno
Značka: Ecodis
Prodáváme jen to, co bychom si sami vybrali.
100% originální
Prodáváme jen to, co bychom si sami vybrali.
Jsme tu pro vás
Jsme tu pro vás
Chceme, abyste byli spokojeni. Bez kompromisů.
Přes 10 000 výdejních míst
Přes 10 000 výdejních míst
po celé ČR
U nás najdete udržitelné a ekologické produkty
Šetrné produkty
U nás najdete udržitelné a ekologické produkty

Měděná drátěnka na zaschlou špínu, která nádobí ani vaše ruce nepoškrábe a přitom si poradí se zaschlou špínou. Vydrhněte s ní ešus, hrnec, vařič nebo třeba kotlík, když je pořádně zaneřáděný. Hodí se na cesty i na doma.

Francouzský výrobce Ecodis dbá při výrobě na CO2 neutralitu, kterou pečlivě přepočítává. Minimalismus je vidět i na obalech jejich produktů, stačí jen ten nejnutnější kousek papíru na popis produktu rostlinným inkoustem, proto si bude lebedit i na kompostu

 

  • Ecodis drátěnka na nádobí z mědi a polypropylenu
  • drsná drátěnka na outdoor nádobí, nádobí v domácnosti, na omývání ovoce a zeleniny i na úklid
  • po použití pečlivě vymáchejte v čisté vodě a nechte dobře vyschnout
  • po dosloužení můžete houbičku hodit do směsného odpadu a papír hodit na kompost nebo do kontejneru na papír
  • praktický doplněk k outdoor nádobí
  • nepoškrábe nádobí ani vaše ruce, nerezne
  • CO2 neutrální francouzská firma

 

Ecodis používá pro svou výrobu materiály výhradně z lokálních zdrojů nebo z jejich blízkosti. Dbají na obnovitelné zdroje, recyklovatelné materiály, materiály k recyklaci nebo přírodní materiály bez použití pesticidů a herbicidů.

Francouzská firma řeší také dopad CO2 při výrobě a daří se jim být v ni neutrální. Aby se příblížili k cestě ZERO WASTE používají znovu použitelné obalové materiály a znovu použitelné nádoby pro své produkty.

Na jejich produktech najdete světově uznávaná loga a certifikáty o udržitelnosti.

Jejich zodpovědnost pokračuje ve formě podpory místních farmářů v udržení biodiverzity úrody. Podporují 30 ekologických a dobročinných projektů po celém světě. A v neposlední řadě poskytují humanitární pomoc uprchlíkům v uprchlických táborech ve Francii.

V Ecodisu by chtěl pracovat každý kdo má rád přírodu. Kanceláře skladové budovy jsou postaveny uprostřed regionálního parku obklopeny přírodou a zelení. Budovy jsou postaveny z přírodních a lokálních zdorojů bretaňské borovice a celulózy. Zaměstnanci si zde mohou pěstovat vlastní zeleninu, kterou zalívají dešťovou vodou stejně jako při splachování toalety. Trávu sekají ovečky a chovají tam i včely.

 

 

Kategorie: Mýdla a mycí potřeby
Záruka: 2 roky
Hmotnost (g): 20
Materiál: měď
Země původu: EU
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Ecodis je velmi zodpovědná francouzská firma, působící na trhu již od roku 2000. Vyrábí ekologické produkty pro osobní potřebu i pro chod domácnosti. Rozhodli jsme se s touto firmou spolupracovat, protože nám je velice sympatická. Líbí se nám celý příběh firmy, každý detail pro lepší budoucnost. Jejich ekologické produkty budou součástí výpravy za dobrodružstvím spolu s dalšími kvalitními produkty od jiných firem, jako jsou například termosky, ešusy a další outdoor nádobí, které potřebuje péči pro dlouhou službu.

 

Didier Le Gars tvůrce a manažer značky Ecodis, výrobky rozdělil do 8mi značek, dle jejich účelu. 

Slova Didiera:

“Inovativní duch. Hledání harmonie a rovnováhy ve vztahu k našim zaměstnancům, dodavatelům a zákazníkům. Zodpovědnost k planetě a všem jejím obyvatelům. To jsou hlavní principy naší značky, které vedou všechna naše rozhodnutí."

 

Francouzský výrobce Ecodis dbá při výrobě na CO2 neutralitu, kterou pečlivě přepočítává. Minimalismus je vidět i na obalech jejich produktů, stačí jen ten nejnutnější kousek papíru na popis produktu. Papír je potištěný přírodní barvou.

Ecodis používá pro svou výrobu materiály výhradně z lokálních zdrojů nebo z jejich blízkosti. Dbají na obnovitelné zdroje, recyklovatelné materiály, materiály k recyklaci nebo přírodní materiály bez použití škodlivých pesticidů a herbicidů. 

 

Francouzská firma řeší také dopad CO2 při výrobě a daří se jim být v ni neutrální. Aby se příblížili k cestě ZERO WASTE používají znovu použitelné obalové materiály a znovu použitelné nádoby a obaly pro své produkty.

 Na jejich produktech najdete světově uznávaná loga a certifikáty o udržitelnosti.

Jejich zodpovědnost pokračuje ve formě podpory místních farmářů v udržení biodiverzity úrody. Podporují 30 ekologických a dobročinných projektů po celém světě. A v neposlední řadě poskytují humanitární pomoc uprchlíkům v uprchlických táborech ve Francii.

V Ecodisu by chtěl pracovat každý, kdo má rád přírodu. Kanceláře skladové budovy jsou postaveny uprostřed regionálního parku obklopeny přírodou a zelení. Budovy jsou postaveny z přírodních a lokálních zdorojů z bretaňské borovice a z celulózy. Zaměstnanci si zde mohou pěstovat vlastní zeleninu, kterou zalívají dešťovou vodou stejně jako tak dešťovku využívají při splachování toalety. Trávu sekají ovečky a chovají včelstva.

Podobné produkty

Ecodis Drsne Houbicky Z Pet Lahvi 4Ks 1707 2
60 Kč

Ecodis drsná houba z PET lahví si poradí s každou nečistotou. Vhodná na mytí outdoor nádobí, nádobí v domácnosti i na úklid. Z jedné PET lahve se vyrobí až 3 houbičky. Zodpovědná francouzská firma,...

ECO-3415
Eatgreen Lufa Na Myti 20 Cm 1713
EatGreen Lufa na mytí 20 cm
Momentálně nedostupné
89 Kč

Přírodní všestranná houbička na outdoor nádobí, nádobí v domácnosti, na hygienu i na úklid. Vydrží až několik měsíců a po dosloužení ji lze plně recyklovat například v kompostu. Délka Lufy je 20 cm.

EG-L20
Eatgreen Lufa Na Myti Se Snurkou 1728 2
EatGreen Lufa na mytí se šňůrkou
Ihned k odeslání (2 ks)
59 Kč

Přírodní všestranná houbička na outdoor nádobí, nádobí v domácnosti, na hygienu i na úklid. Vydrží až několik měsíců a po dosloužení ji lze plně recyklovat například v kompostu. Délka Lufy je cca...

EG-LSS
Ecodis Sada Houbicek Na Nadobi 2Ks 1731 4
Ecodis sada houbiček na nádobí 2ks
Ihned k odeslání (4 ks)
69 Kč

Ecodis houbičky na nádobí z PET lahví a celulózy. Hodí se na mytí outdoor nádobí, nádobí v domácnosti, na omývání ovoce a zeleniny nebo na úklid. Francouzský výrobce Ecodis dbá při výrobě na CO2...

ECO-3312
Ecodis Univerzalni Hadrik Z Mikrovlakna 1719 3
189 Kč

Univerzální hadřík z mikrovlákna. Hodí se na mytí a otírání outdoor nádobí, nádobí v domácnosti, nebo na úklid.

ECO-3215