Ecodis sada houbiček na nádobí 2ks

Ecodis houbičky na nádobí z PET lahví a celulózy. Hodí se na mytí outdoor nádobí, nádobí v domácnosti, na omývání ovoce a zeleniny nebo na úklid. Francouzský výrobce Ecodis dbá při výrobě na CO2 neutralitu, kterou pečlivě přepočítává. Houbičky jsou pratelné do 40°.
Dostupnost Ihned k odeslání (4 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení
Kód: ECO-3312
69 Kč
Ecodis sada houbiček na nádobí 2ks
Prodáváme jen to, co bychom si sami vybrali.
100% originální
Prodáváme jen to, co bychom si sami vybrali.
Jsme tu pro vás
Jsme tu pro vás
Chceme, abyste byli spokojeni. Bez kompromisů.
Přes 10 000 výdejních míst
Přes 10 000 výdejních míst
po celé ČR
U nás najdete udržitelné a ekologické produkty
Šetrné produkty
U nás najdete udržitelné a ekologické produkty

Recyklovaná všestranná pratelná houbička na cesty z PET lahví a celulózy. Hodí se na mytí outdoor nádobí, nádobí v domácnosti, na omývání ovoce a zeleniny nebo na úklid. Francouzský výrobce Ecodis dbá při výrobě na CO2 neutralitu, kterou pečlivě přepočítává. Minimalismus je vidět i na obalech jejich produktů, stačí jen ten nejnutnější kousek papíru na popis produktu. Houbičky jsou pratelné do 40°.

 

  • Ecodis recyklované houbičky z PET lahví a celulózy
  • recyklovaná houba na outdoor nádobí, nádobí v domácnosti, na omývání ovoce a zeleniny i na úklid
  • po použití pečlivě vymáchejte v čisté vodě a nechte dobře vyschnout
  • houbičku lze prát do 40°
  • po dosloužení můžete houbičku recyklovat - zelená část patří do plastů, žlutá část na kompost a papír do papíru nebo na kompost
  • praktický doplněk k outdoor nádobí
  • rozměry 6,5 x 10,9 x 2,2 cm
  • obsahuje 2 kusy v balení
  • CO2 neutrální francouzská firma

 

Ecodis používá pro svou výrobu materiály výhradně z lokálních zdrojů nebo z jejich blízkosti. Dbají na obnovitelné zdroje, recyklovatelné materiály, materiály k recyklaci nebo přírodní materiály bez použití pesticidů a herbicidů. 

Francouzská firma řeší také dopad CO2 při výrobě a daří se jim být v ni neutrální. Aby se příblížili k cestě ZERO WASTE používají znovu použitelné obalové materiály a znovu použitelné nádoby pro své produkty.

Na jejich produktech najdete světově uznávaná loga a certifikáty o udržitelnosti.

Jejich zodpovědnost pokračuje ve formě podpory místních farmářů v udržení biodiverzity úrody. Podporují 30 ekologických a dobročinných projektů po celém světě. A v neposlední řadě poskytují humanitární pomoc uprchlíkům v uprchlických táborech ve Francii.

V Ecodisu by chtěl pracovat každý kdo má rád přírodu. Kanceláře skladové budovy jsou postaveny uprostřed regionálního parku obklopeny přírodou a zelení. Budovy jsou postaveny z přírodních a lokálních zdorojů bretaňské borovice a celulózy. Zaměstnanci si zde mohou pěstovat vlastní zeleninu, kterou zalívají dešťovou vodou stejně jako při splachování toalety. Trávu sekají ovečky a chovají tam i včely.

 

 

Kategorie: Mýdla a mycí potřeby
Záruka: 2 roky
Hmotnost (g): 20
Materiál: 100% recyklovaný plast
Rozměr (cm): 6,5 x 10,9 x 2,2
Země původu: EU
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Ecodis je velmi zodpovědná francouzská firma, působící na trhu již od roku 2000. Vyrábí ekologické produkty pro osobní potřebu i pro chod domácnosti. Rozhodli jsme se s touto firmou spolupracovat, protože nám je velice sympatická. Líbí se nám celý příběh firmy, každý detail pro lepší budoucnost. Jejich ekologické produkty budou součástí výpravy za dobrodružstvím spolu s dalšími kvalitními produkty od jiných firem, jako jsou například termosky, ešusy a další outdoor nádobí, které potřebuje péči pro dlouhou službu.

 

Didier Le Gars tvůrce a manažer značky Ecodis, výrobky rozdělil do 8mi značek, dle jejich účelu. 

Slova Didiera:

“Inovativní duch. Hledání harmonie a rovnováhy ve vztahu k našim zaměstnancům, dodavatelům a zákazníkům. Zodpovědnost k planetě a všem jejím obyvatelům. To jsou hlavní principy naší značky, které vedou všechna naše rozhodnutí."

 

Francouzský výrobce Ecodis dbá při výrobě na CO2 neutralitu, kterou pečlivě přepočítává. Minimalismus je vidět i na obalech jejich produktů, stačí jen ten nejnutnější kousek papíru na popis produktu. Papír je potištěný přírodní barvou.

Ecodis používá pro svou výrobu materiály výhradně z lokálních zdrojů nebo z jejich blízkosti. Dbají na obnovitelné zdroje, recyklovatelné materiály, materiály k recyklaci nebo přírodní materiály bez použití škodlivých pesticidů a herbicidů. 

 

Francouzská firma řeší také dopad CO2 při výrobě a daří se jim být v ni neutrální. Aby se příblížili k cestě ZERO WASTE používají znovu použitelné obalové materiály a znovu použitelné nádoby a obaly pro své produkty.

 Na jejich produktech najdete světově uznávaná loga a certifikáty o udržitelnosti.

Jejich zodpovědnost pokračuje ve formě podpory místních farmářů v udržení biodiverzity úrody. Podporují 30 ekologických a dobročinných projektů po celém světě. A v neposlední řadě poskytují humanitární pomoc uprchlíkům v uprchlických táborech ve Francii.

V Ecodisu by chtěl pracovat každý, kdo má rád přírodu. Kanceláře skladové budovy jsou postaveny uprostřed regionálního parku obklopeny přírodou a zelení. Budovy jsou postaveny z přírodních a lokálních zdorojů z bretaňské borovice a z celulózy. Zaměstnanci si zde mohou pěstovat vlastní zeleninu, kterou zalívají dešťovou vodou stejně jako tak dešťovku využívají při splachování toalety. Trávu sekají ovečky a chovají včelstva.

Podobné produkty

Ecodis Medena Dratenka 1701 3
Ecodis měděná drátěnka
Ihned k odeslání (4 ks)
49 Kč

Drsná měděná houbička Ecodis, která nádobí ani vaše ruce nepoškrábe a přitom si poradí se zaschlou špínou. Vydrhněte s ní ešus, hrnec, vařič nebo třeba kotlík, když je pořádně zaneřáděný.

ECO-3238
Ecodis Uterky Z Recyklovanych Vlaken 2Ks 1710 2
139 Kč

Utěrky Ecodis z recyklovaného textilního vlákna mají výbornou savou schopnost, rychle uschnou a dlouho vydrží. Hodí se k otírání outdoor nádobí i povrchů na cestách a v domácnosti.

ECO-3646
Eatgreen Lufa Na Myti 20 Cm 1713
EatGreen Lufa na mytí 20 cm
Momentálně nedostupné
89 Kč

Přírodní všestranná houbička na outdoor nádobí, nádobí v domácnosti, na hygienu i na úklid. Vydrží až několik měsíců a po dosloužení ji lze plně recyklovat například v kompostu. Délka Lufy je 20 cm.

EG-L20
Eatgreen Lufa Na Myti Se Snurkou 1728 2
EatGreen Lufa na mytí se šňůrkou
Ihned k odeslání (2 ks)
59 Kč

Přírodní všestranná houbička na outdoor nádobí, nádobí v domácnosti, na hygienu i na úklid. Vydrží až několik měsíců a po dosloužení ji lze plně recyklovat například v kompostu. Délka Lufy je cca...

EG-LSS
Ecodis Drsne Houbicky Z Pet Lahvi 4Ks 1707 2
60 Kč

Ecodis drsná houba z PET lahví si poradí s každou nečistotou. Vhodná na mytí outdoor nádobí, nádobí v domácnosti i na úklid. Z jedné PET lahve se vyrobí až 3 houbičky. Zodpovědná francouzská firma,...

ECO-3415
Ecodis Univerzalni Hadrik Z Mikrovlakna 1719 3
189 Kč

Univerzální hadřík z mikrovlákna. Hodí se na mytí a otírání outdoor nádobí, nádobí v domácnosti, nebo na úklid.

ECO-3215