Delfi

Delfi je tradiční český výrobce specializující se na výrobky z hliníkové slitiny. Vyrábí příslušenství pro vozíčkáře, ale také úžasné lavinové lopaty, které znáte z naší nabídky. Lopaty a výrobky značky Delfi se vyznačují vysokou mírou kvality a praktičnosti. Historie značky sahá až k roku 1990 a firma prodává své produkty jak v České republice, tak v Evropě.

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem
Lavinová lopata Delfi Snow Permon T + brašna (Barevná varianta černá)
859 Kč

Skládací lavinová lopata pošlouží i jako skládací lopata do auta. Může tedy zachránit nejen člověka z laviny, ale i auto zapadlé v závěji. Rukojeť T pro pevný úchop. Set lopaty na sníh a pouzdra.

DEL-T-CRN-BAG
Lavinová lopata Delfi Snow Permon T (Barevná varianta černá)
Lavinová lopata Delfi Snow Permon T
Ihned k odeslání (2 ks)
759 Kč

Skládací lavinová lopata pošlouží i jako skládací lopata do auta. Může tedy zachránit nejen člověka z laviny, ale i auto zapadlé v závěji. Lopata se lehce vejde například pod sedačku v autě nebo se...

DEL-L-T-CERV
Lavinová lopata Delfi Snow Permon Standard + brašna (Barevná varianta černá)
879 Kč

Lavinová lopata Delfi pošlouží i jako skládací lopata do auta. Může tedy zachránit nejen člověka z laviny, ale i auto zapadlé v závěji. Rukojeť V pro pevný úchop. Set lopaty na sníh a pouzdra.

DEL-S-CRN-BAG
Lavinová lopata Delfi Snow Permon Standard (Barevná varianta černá)
749 Kč

Skládací lavinová lopata pošlouží i jako skládací lopata do auta. Může tedy zachránit nejen člověka z laviny, ale i auto zapadlé v závěji. Klasická rukojeť ve tvaru "V". Hmotnost jen 750 g.

DEL-L-S-CERV
1596 delfi brasna na zip
Delfi brašna na zip
Ihned k odeslání (5 ks)
149 Kč

Brašna na sněhové lopaty Delfi.

DEL-L-B-001

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem