Delfi

Delfi je tradiční český výrobce specializující se na výrobky z hliníkové slitiny. Vyrábí příslušenství pro vozíčkáře, ale také úžasné lavinové lopaty, které znáte z naší nabídky. Lopaty a výrobky značky Delfi se vyznačují vysokou mírou kvality a praktičnosti. Historie značky sahá až k roku 1990 a firma prodává své produkty jak v České republice, tak v Evropě.

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem
Lavinova Lopata Delfi Snow Permon T 2016
Český výrobek
Lavinová lopata Delfi Snow Permon T
Ihned k odeslání (1 ks)
759 Kč

Skládací lavinová lopata pošlouží i jako skládací lopata do auta. Může tedy zachránit nejen člověka z laviny, ale i auto zapadlé v závěji. Lopata se lehce vejde například pod sedačku v autě nebo se...

+ další
DEL-L-T-CERV
Delfi Brasna Na Zip 1596 1
Český výrobek
Delfi brašna na zip
Ihned k odeslání (2 ks)
149 Kč

Brašna na sněhové lopaty Delfi.

DEL-L-B-001
Lavinova Lopata Delfi Snow Permon Standard 2010
Český výrobek
749 Kč

Skládací lavinová lopata pošlouží i jako skládací lopata do auta. Může tedy zachránit nejen člověka z laviny, ale i auto zapadlé v závěji. Klasická rukojeť ve tvaru "V". Hmotnost jen 750 g.

+ další
DEL-L-S-CERV
Lavinova Lopata Delfi Snow Permon T Brasna 2019
Český výrobek
859 Kč

Skládací lavinová lopata pošlouží i jako skládací lopata do auta. Může tedy zachránit nejen člověka z laviny, ale i auto zapadlé v závěji. Rukojeť T pro pevný úchop. Set lopaty na sníh a pouzdra.

+ další
DEL-T-CRN-BAG
Lavinova Lopata Delfi Snow Permon Standard Brasna 2013
Český výrobek
879 Kč

Lavinová lopata Delfi pošlouží i jako skládací lopata do auta. Může tedy zachránit nejen člověka z laviny, ale i auto zapadlé v závěji. Rukojeť V pro pevný úchop. Set lopaty na sníh a pouzdra.

+ další
DEL-S-CRN-BAG

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem