PMD

PMD je zkratka pro p-menthan 3,8-diol, pochází z oleje z eukalyptu citronového a má pesticidní vlastnosti, takže je alternativou k toxickým repelentům.

Proti komárům působí tak, že maskuje fyziologické podněty, které komáři používají. aby našli svůj cíl. To znamená, že PMD je ve skutečnosti přírodní složka repelentu proti komárům.

PMD prokázal schopnost odpuzovat komáry ve srovnání s DEET – nejoblíbenějším syntetickým komerčním repelentem proti hmyzu! PMD je schopno poskytnout úplnou ochranu před kousnutím po dobu 6 až 7,75 hodin a mezi PMD a DEET nebyl žádný významný rozdíl, pokud jde o účinnost a trvání ochrany.

Pokud jde o bezpečnost používání repelentů na bázi PMD, bylo prokázáno, že nepředstavují žádné nežádoucí vedlejší účinky na pokožku, jako jsou alergie nebo podráždění. Na druhou stranu repelenty na bázi DEET vyvolaly obavy, že by u dětí mohl způsobit puchýře, pocity pálení a ve vážnějších případech dokonce záchvaty. Proto, abyste byli v bezpečí, než litovat, jít s repelentem na bázi PMD je pro vás a vaši rodinu rozhodně lepší volbou!

Od Incognita oceněný repelentní sprej proti hmyzu, Hydratační repelentní tělové mléko a Minerální opalovací krém SPF 30 odpuzující komáry, všechny jsou na bázi PMD a obsahují Citrepel 75, což je koncentrovanější forma PMD. Jsou také plné přírodních a organických ingrediencí a jsou mimořádně účinné při odhánění komárů a hmyzu, kteří nám přinášejí rizika nemocí! Takže pokud jste přesvědčeni o tom, jak dobré jsou repelenty na bázi PMD, pak se podívejte na celou řadu Incognito a pořiďte si jeden pro sebe ještě dnes!