🎄 Přejeme vám pohodové adventní období. 🚚 Všichni naši dopravci doručují bez problémů. 🎄

Light my fire

Švédský výrobce Light My Fire se zaměřuje na outdoorové nádobínože a doplňky s přihlédnutím na funkčnost, skvělý design, vysokou kvalitu a udržitelnost. Často totiž k výrobě svých produktů používají recyklovaný materiál. Jednoznačně nejpopulárnějšími produkty od této značky je celosvětově oblíbený spork, škrtadlo FireSteel a nože FireKnife. Výrobky Light My Fire jsou vyrobeny ve Švédsku.

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem
Light My Fire TinderStick
Light My Fire TinderStick
Ihned k odeslání (3 ks)
119 Kč

Light My Fire TinderStick je voňavý podpalovač plný borovicové pryskyřice. Vysoký obsah pryskyřice zaručuje, že TinderStick hoří i za vlhka. Naškrabejte na hoblinky a použijte s křesadlem FireSteel...

LMF-15316910
Light My Fire Spork Original BIO
Light My Fire Spork Original BIO
Ihned k odeslání (4 ks)
89 Kč

Spork Light My Fire Original BIO je ideální mnohonásobně použitelný příbor na cesty i do práce. Vyroben s maximálním podílem přírodních materiálů, bez BPA. Lehký, houževnatý spork vyroben ve...

LMF-SPORK-BIO-RR
Light My Fire Firesteel BIO Army cocoshell
549 Kč

Křesadlo Light My Fire Firesteel Bio Army 2v1 pro všechny, co to s rozděláváním ohně křesadlem myslí vážně. Výdrž až 12000 zažehnutí. Křesá bez ohledu na počasí - v dešti, větru i zimě.

2111001210
Light My Fire Firesteel BIO Scout
Light My Fire Firesteel BIO Scout
Ihned k odeslání (4 ks)
339 Kč

Křesadlo Light My Fire Firesteel Bio Scout s píšťalkou je základní pomůcka pro rozdělání ohně kdekoliv v přírodě. Křesadlo funguje v dešti, větru i zimě. Vydrží až 3000 škrtnutí. Bez obsahu BPA.

LMF-FS-BIO-COC
Grandpas FireFork 2-pack BIO
Grandpas FireFork 2-pack BIO
Skladem u dodavatele
299 Kč

Opékací vidlice, která se vejde i do kapsy od bundy. Light My Fire Grandpas Firefork nasaďte na jakýkoliv pevný klacek a můžete opékat špekáčky a jiné dobroty. Balení 2 ks. Vyrobeno z Bioplastu.

LMF-230201XX13Z

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem