Adventure Menu

Značka Adventure Menu započala svou cestu někdy okolo roku 2010, kdy parta kamarádů započala vývoj sterilovaných jídel na cesty, které chutnají k nerozeznání od skutečných jídel, ale vydrží v teple alespoň 2 roky. V roce 2013 se jim podařilo dát do kupy 8 hlavních jídel. Postupem času přidali samoohřevné kapsle a také další výtečná jídla k rozšíření sortimentu. Základem vždy byl, je a bude poctivý přístup, kvalitní suroviny a skvělá chuť.

V roce 2017 rozjeli v Adventure Menu vývoj sušených jídel, které by byly pořád tak chuťově vynikající, ale zároveň lehké. A nakonec v roce 2019 vznikla řada jídel Lightweight. K sušení jídel vymysleli svůj inovativní postup, který spotřebuje o 30% méně energie než klasická lyofilizace (vysušování mrazem). S sebou je tak můžete vzít i do těch nejvzdálenějších kopců, kde jen dolijete vodu a ohřejete.

My značku Adventure Menu nabízíme v sortimentu již od roku 2019. Tuhle trutnovskou firmu máme rádi, líbí se nám, že dělají věci pořádně. Nespornou výhodou je i široká nabídka jídel pro strávníky s potravinovými alergiemi a bezlepkáře.

Stránka 1 z 4 - 48 položek celkem
Adventure Menu Lightweight Míchaná vajíčka
Bez Éček Český výrobek
od 189 Kč

Adventure Menu Lightweight Míchaná vajíčka se šunkou, smažená na červené cibulce, zjemněná smetanou a posypané sýrem goudou. Ráno jak má být. Stačí zalít horkou vodou a vychutnat.

ADML-MVS
Adventure Menu – Hovězí jerky 25 g
Bezlepkové Bez Éček Bez laktózy Český výrobek
Adventure Menu – Hovězí jerky 25 g
Ihned k odeslání (3 ks)
99 Kč

Adventure Menu – Hovězí jerky 25 g - nejmenší porce hovězího jerky plného bílkovin, vhodné na doplnění energie kdykoli během dne. Zdravé jídlo na cesty s nízkým obsahem tuků a cholesterolu, bez...

ADM-3022
Adventure Menu Lightweight Fusilli se špenátem
Bez Éček Bez laktózy Vegan Český výrobek
od 239 Kč

Vakuově sušené vegetariánské jídlo na cesty Adventure Menu Lightweight Fusilli se špenátem, chilli a vlašskými ořechy. Dolijte horkou vodou, zamíchejte a vychutnejte ať jste, kde jste.

ADML-FSSS
Adventure Menu Svatomartinská husa pro 2
Bez Éček Bez laktózy Český výrobek
599 Kč

Zvýhodněný balíček pro přípravu Svatomartinské husy pro 2 osoby obsahuje 2x limitovaná edice Adventure Menu Svatomartinská husa se zelím a knedlíkem, zipper bag a samoohřívací kapsle.

ADM-6762
Adventure Menu - sada 5 ks samoohřevná kapsle 30 g
Český výrobek
219 Kč

Adventure Menu samoohřevná kapsle sada 5 x 30 g pro ohřátí jídla z nabídky sterilovaného i sušeného jídla na cesty Adventure Menu. Zipper Bag je součástí sady.

ADM-6005
Adventure Menu – 100% Vepřové maso na kmíně 200 g
Bezlepkové Bez Éček Bez laktózy Český výrobek
219 Kč

Adventure Menu – 100% Vepřové maso na kmíně, šťavnatá pečená vepřová plec, vysoká energetická hodnota, 200 g, sterilované, bez konzervantů.

ADM-3011
Adventure Menu – Zeleninové rizoto s tofu 400 g
Bezlepkové Bez laktózy Vegan Český výrobek
185 Kč

Adventure Menu – Zeleninové rizoto s tofu - veganské rizoto z tofu, zeleniny, rýže a koření, lehce stravitelné, výživné a zdravé jídlo na cesty, sterilované, bez konzervantů, 400 g, jednoduchá...

ADM-3039
Adventure Menu samoohřevná kapsle 30 g
Český výrobek
Adventure Menu samoohřevná kapsle 30 g
Ihned k odeslání (>5 ks)
45 Kč

Adventure Menu samoohřevná kapsle 30 g pro použití v kombinaci se sáčkem Zipper Bag. Ohřeje sterilovanou i sušenou variantu z nabídky jídel od Adventure Menu.

ADM-6007
Adventure Menu samoohřevná kapsle 60 g
Český výrobek
Adventure Menu samoohřevná kapsle 60 g
Ihned k odeslání (>5 ks)
55 Kč

Samoohřevná kapsle 60 g ohřeje 2 porce jídla z nabídky sterilovaného i sušeného jídla od Adventure Menu. Pro použití se sáčkem Zipper Bag.

ADM-6008
Adventure Menu - Rýžový nákyp se švestkami 250 g
Bezlepkové Vegetariánské Bez Éček Český výrobek
139 Kč

Adventure Menu - Rýžový nákyp se švestkami - vydatná snídaně, dlouhozrnná rýže je skvělým zdrojem sacharidů, dostatek energie na několik hodin, vhodné i jako dezert po hlavním jídle, 250 g, bez...

ADM-3012
Adventure Menu Žemlovka s jablky a skořicí 250 g
Vegetariánské Český výrobek
139 Kč

Adventure Menu – Žemlovka s jablky a skořicí - vydatná snídaně nebo lehká večeře – oblíbené jednoduché jídlo z jablek pečených s houskou a s příjemnou vůní skořice.

ADM-3013
Adventure Menu - Farmářská šunka s čočkovým ragú 400 g
Bezlepkové Bez Éček Bez laktózy Český výrobek
219 Kč

Adventure Menu - Farmářská šunka s čočkovým ragú - kvalitní šunka s vysokým obsahem masa a černá čočka, vydatné a zdravé jídlo na každou expedici, sterilované, bez konzervantů, 400 g, rychlá a...

ADM-3040
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 4 - 48 položek celkem