Tierra Verde

Česko-slovenská firma Tierra Verde, vyrábí ekologickou drogérii. Jako jediná firma v Česku získala certifikát Ecogarantie, který zaručí šetrnost k životnímu prostředí. Jejich myšlenka je chemický minimalismus, proto v žádném z výrobků nenajdete ropné deriváty, syntetické parfémy, barviva, průmyslová pěnidla, dráždivé anionaktivní tenzidy. Přípravky jsou snadno odbouratelné v přírodě, jsou vhodné i do domácích čističek a septiků.

Své produkty balí do papírových obalů a nebo plastů, které se dají znovu recyklovat, opakovaně použít k naplnění. Ve své firmě řeší problematiku s produkování CO2 a spotřebu vody při výrobě.

Jejich heslo na krabičkách mluví za vše:  "Žijeme změnu, kterou chceme vidět ve světe. Tvoříme produkty šetrné k přírodě a ke zdraví vašemu a vašich blízkých. Pracujeme s vděčností, radostí a láskou. Vážíme si, že jste s námi na cestě vedoucí ke změně."

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem
Tierra Verde Cistic Lahvi A Termosek 1 Kg 2352 1
189 Kč

Čistič termosek a lahví Tierra Verde slouží ke snadnému odstranění nečistot a usazenin z termosek, lahví a lahviček. Lze používat na nerez, sklo i plast. Skvěle čistí a zbavuje nečistot i pachů....

TV-BC-1KG
Tierra Verde Multifunkcni Mydlo 165 G 1653 6
249 Kč

Tierra Verde multifunkční mýdlo v kostce s citrusovou vůní. Pro ekologické umývání nádobí, úklid i praní v ruce. Mýdlo s certifikátem Ecogarantie zaručující šetrnost k životnímu prostředí. Obsah...

TV-MTM

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem