Ledlenser CU2R

Neohodnoceno
Značka: Ledlenser

Doplňkové signalizační světlo, které snadno připevníte na batoh, oblečení, nebo na paži. Ledlenser CU2R využijete při běhání, venčení psa, či při pouhé vycházce po silnici. Přepínání červeného a bílého světla.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
25.7.2024
Možnosti doručení
Kód: RTUN100101
495 Kč
Ledlenser CU2R
Neohodnoceno
Značka: Ledlenser
Ledlenser Cu2R 4329 15
Prodloužená záruka
Prodáváme jen to, co bychom si sami vybrali.
100% originální
Prodáváme jen to, co bychom si sami vybrali.
Jsme tu pro vás
Jsme tu pro vás
Chceme, abyste byli spokojeni. Bez kompromisů.
Přes 10 000 výdejních míst
Přes 10 000 výdejních míst
po celé ČR
U nás najdete udržitelné a ekologické produkty
Šetrné produkty
U nás najdete udržitelné a ekologické produkty

Dobíjecí signalizační světlo Ledlenser CU2R, které snadno připevníte na batoh, oblečení, nebo na paži, využijete při běhání, venčení psa, či při pouhé vycházce po silnici. Zkrátka vždy, když potřebujete dobře vidět a hlavně být dobře viděni. Volit můžete mezi červeným a bílým světlem, mezi konstantním svícením a blikáním.  

Kompaktní, lehké a všestranné signální světlo s reflexním páskem pro zvýšení bezpečnosti.

  • Jedna bílá LED a dvě extra jasně červené LED diody
  • Dva režimy (napájení, blikání)  
  • Intuitivní ovládání pomocí dvou samostatných spínačů pro bílé a červené světlo
  • Elastický reflexní pásek a kovová spona pro rychlé a flexibilní připevnění, např. na horní části paže nebo batohu 
  • Snadné dobíjení přes Micro-USB


PARAMETRY

  • Délka: 37 mm
  • výška. 20 mm
  • šířka: 35 mm
  • Baterie: dobíjecí Li-ion 3,7 V
Kategorie: Čelovky
Záruka: 7 let
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Špičkové německé čelovky a ruční svítilny Ledlenser poskytují záruku 7 let. Už to je předpoklad vysoké kvality jejich produktů. Dlouhá životnost čelovek a svítilen Ledlenser a možnost snadné výměny vadných dílů pomáhají šetřit cenné zdroje. Svou společenskou odpovědnost naplňuje firma například stavbou firemního bydlení pro své zaměstnance a zapojením do různých sociálních a humanitárních projektů.

Čelovky a svítilny Ledlenser používají nejen outdooroví nadšenci a běžní smrtelníci, ale i extrémní sportovci nebo ozbrojené a záchranné složky. Díky více než 200 patentů se jedná o extrémně výkonná a odolná svítidla. Ta obstávají při testování v nejnáročnějších podmínkách díky špičkovému provedení a extra odolným materiálům.

Od roku 2019 je speciálně svolaná pracovní skupina odpovědná za neustálé prosazování úsilí o výrazné snížení emisí CO2. Od roku 2018 připravují v německé centrále v Solingenu roční interní bilanci skleníkových plynů celkových aktivit v Německu. Cílem je snížit emise do roku 2027 o 50 % v porovnání s rokem 2019.

Od roku 2019 podporuje firma Ledlenser organizaci Lékaře bez hranic.

Vzhled k tomu, že čelovky a svítilny Ledlenser se vyrábí v Číně, firma za to bere velkou zodpovědnost a vytrvale tak podporuje čínské rodiny a školy skrze své čínské zaměstnance, a to nejen finančně, ale i individuální pomocí jako je například poskytování lepšího vzdělání, výuka angličtiny nebo zlepšování životních a pracovních podmínek. 

Organizace Archa Düsseldorf se zavázala zlepšovat životní podmínky znevýhodněných dětí a rodin v této zemi. Podporuje děti a mladé lidi v objevování jejich potenciálu, podporuje jejich talenty a posiluje je pro samostatný život. Ledlenser se pravidelně zapojuje do projektů organizace Archa, a to nejen finanční, ale i dobrovolnickou a personální pomocí.