Kaštánek a Spitz

Farmu Kaštánek & Spitz byste našli na jižní Moravě, přesněji v obci Želešice, jižně od Brna. Je to jedna z těch farem, kde se všechno dělá poctivě. Přírodní chov koz, krav a dokonce i oveček, které se toulají po okolních kopcích.

Farma se specializuje na Bio mléko a mléčné produkty z vlastního chovu krav a koz, za což dostala i ocenění Regionální potravina a Chuť jižní Moravy.

Novějším výrobkem v sortimentu je právě Kaštánkovo sušené maso, které Vám nabízíme. Jedná se o první BIO sušené maso v Česku a je skvělé. Stejně jako mléčné produkty, ani na sušeném Jerky se nešetřilo v nárocích. Žádné glutamáty, žádná dochucovadla ani stabilizátory a umělé konzervanty. Maso je z farmy s vlastním chovem býků z jižní Moravy, worchestrovka je Worcesteru - prostě tak jak to máme rádi.

Jerky suší na maximální možnou míru, a tak na 1 kg sušeného masa je potřeba 3,45 kg toho čerstvého v nejvyšší kvalitě. V 50 g balení tak najdete zabalený parádní steak, který si můžete vychutnávat na cestách, v práci nebo doma jako svačinku.

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem
Kastankovo Susene Maso Hovezi Chilli 50 G 1200 2
Český výrobek
169 Kč

Kaštánkovo hovězí pálivé jerky. Pikantní ručně vyráběné sušené hovězí maso s chilli. Obsah jerky v balení 50 g.

KAS-HCHIL
Kastankovo Susene Maso Hovezi Peprove 50 G 1197 2
Český výrobek
169 Kč

Kaštánkovo sušené jerky s pepřem. Lehce pikantní pepřové ručně vyráběné sušené hovězí maso. Obsah jerky v balení 50 g.

KAS-HPEP

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem