Incognito Bio citronelový olej

Citronelový esenciální olej působí blahodárně na naši psychiku, přináší úlevu naší nervové soustavě, pomáhá při migrénách a bolestech hlavy a je přirozeně repelentní. Při aplikaci na kůži se zahřívá a ulehčuje bolavým svalům a kloubům. Vhodný na masáže, do koupele, běžné kosmetiky, i do aroma lamp. Objem 10 ml.

Dostupnost Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
30.5.2024
Možnosti doručení
Kód: 27-OJCDIST
265 Kč 265 Kč / 1 ks
Incognito Bio citronelový olej
Bio Citronelový olej Incognito
Vegan Biologicky rozložitelné Sleva 10% s kódem INCOGNITO
Prodáváme jen to, co bychom si sami vybrali.
100% originální
Prodáváme jen to, co bychom si sami vybrali.
Jsme tu pro vás
Jsme tu pro vás
Chceme, abyste byli spokojeni. Bez kompromisů.
Přes 10 000 výdejních míst
Přes 10 000 výdejních míst
po celé ČR
U nás najdete udržitelné a ekologické produkty
Šetrné produkty
U nás najdete udržitelné a ekologické produkty

Bio citronelový olej působí blahodárně na naši psychiku, přináší úlevu naší nervové soustavě, pomáhá při migrénách a bolestech hlavy a je přirozeně repelentní. Při aplikaci na kůži se zahřívá a ulehčuje bolavým svalům a kloubům. Vhodný na masáže, do koupele, běžné kosmetiky, i do aroma lamp. Objem 10 ml.

  • citronelový olej v Bio kvalitě
  • vhodné pro aromaterapii - pro vaši fyzickou i duševní pohodu 
  • vdechování výparů přináší úlevu nervové soustavě a pomáhá při migrénách a bolestech hlavy
  • vhodné na masáže - při aplikaci na kůži se zahřívá a ulehčuje bolavým svalům a kloubům. 
  • Citronela jávská je nejméně dvakrát silnější než běžná odrůda citronely (nardus)
  • přirozený repelent
  • přidáním do jakéhokoli krému, šamponu nebo jiného přípravku bez zvýšíte svou ochranu proti hmyzu.
  • objem 10 ml

Pro ochranu před komáry a hmyzem kdekoli na světě použijte Incognito® repelent sprej, tělové mléko, opalovací krém a/nebo kuličkový deodorant. 

Kategorie: Repelenty
Objem (ml): 10
Typ: repelentní olej
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

O značce

Značka vznikla poté, co oba spoluzakladatelé značky incognito®, Howard a Patricia, prožili nevýhody používání syntetických repelentů proti hmyzu takříkajíc na vlastní kůži. Howard se během jednoho roku (v Thajsku a Indii) nakazil malárií a následně dengue horečkou, i přes to, že používal repelent DEET a užíval antimalarické léky.

Patricia, v nádherné a divoké Jižní Americe, se ocitla na křižovatce rozhodnutí. Nechtěla používat chemický repelent DEET - v srdci Amazonie, která byla jejím dočasným domovem, nebylo žádné zařízení na úpravu vody a příroda byla tak úchvatně krásná, že myšlenka použití tak toxické látky se jí zdála nepřijatelnou. Ale přirodní repelent, který si vzala s sebou jako alternativu? Ten bohužel nebyl dostatečně silný.

Patricia a Howard poté spoluzaložili incognito® s posláním vytvořit přírodní repelent proti hmyzu, který by byl opravdu účinný a jehož zásadou bylo neškodit ani nositeli, ani životnímu prostředí. incognito® znamená přestrojený nebo anonymní, čímž činí člověka neviditelným pro komáry.

Repelentí sprej proti hmyzu incognito®, je používán po celém světě a v klinických testech je 100% účinný proti komárům Aedes aegypti*. incognito® sprej využívá nejsilnější a nejčistší formu PMD, botanické PMD.

Být mimo domov a trávit čas s rodinou a přáteli je skvělý způsob, jak se znovu spojit. Ale klimatické změny znamenají teplejší počasí a tím i větší počet hmyzu. Hmyzí kousnutí mohou být nejen vážným zdravotním problémem, ale také zkazit dovolenou nepříjemnými reakcemi jako je nepohodlí, otoky nebo svědění. incognito® nabízí ekologické řešení pro ochranu celé rodiny před hmyzem a nemocemi, které přenášejí.

Výrobce konstantně pracuje na ochraně životního prostředí pro naše děti, investuje, minimalizuje obaly a používá cukrovou třtinu z obnovitelných zdrojů pro lahve a tuby.

Poslechněte si Howarda Cartera, kde vysvětluje příběh incognita® v pořadu Radio 4 You and Yours, Gap Finders. Poslech je v angličtině.

https://www.bbc.co.uk/sounds/play/m001qdz5