VÍTÁ VÁS NOVÝ VZHLED NAŠEHO E-SHOPU. Každý den ho dolaďujeme k dokonalosti. Pokud však najdete nějakou chybku nebo máte návrh na zlepšení, dejte nám o tom vědět. Moc děkujeme.

Equilibrium Slacklines

Equilibrium Slacklines, zkráceně EQB je český výrobce slackline vybavení s nejdelším působením v Česku. EQB je parta slackline nadšenců, kteří chtěli posunout chůzi po laně do větších výšin, a tak se rozhodli si slackliny sami vyrábět. 

Tady u nás v Česku vyrábí jak kompletní sety, tak i jednotlivé komponenty na highline i lowline.

S Jakubem z EQB spolupracujeme již mnoho let a spolupráce nás baví. Jejich parádní recyklovatelné krabičky vypadají skvěle a šetří životní prostředí. Výborným doplňkem ke slackline je pak jejich kobereček na stromy, kterým prodloužíte životnost slackliny a zároveň ochráníte kůru stromů. 

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem
174 eqb step slackline set
EQB Step Slackline set
Ihned k odeslání (3 ks)
1 090 Kč

EQB Step je slackline set určený pro první kroky na slackline, ale i jednoduché triky. Slackline EQB Step set je lehký a vejde se do každého batohu. Vhodný na cesty nebo zábavné odpoledne. Délka 12 m.

Kód: EQB_STEP
168 eqb balance slackline set
EQB Balance Slackline set
Ihned k odeslání (2 ks)
1 690 Kč

EQB Balance je slackline set určený zejména pro chození a statické triky. Slackline EQB Balance má 25-ti mm popruh. Délka 20 m.

Kód: EQB_BALANCE_20
738 eqb yoga 12m
EQB YOGA 12m
Skladem u dodavatele
1 490 Kč

EQB Yoga je ideální slackline set k procvičení těla i mysli. Speciální popruh se šířkou 35 mm a měkkým pohodlným úpletem se skvěle hodí jak pro yogové cvičení tak pro základní triky a chůzi. Lehká...

Kód: EQB_YOGA
171 eqb trick slackline set
EQB Trick Slackline set
Ihned k odeslání (1 ks)
1 690 Kč

EQB Trick je slackline set určený pro triky, závody nebo jen relaxaci v přírodě. Slackline EQB Trick má 50-ti mm popruh excelentní na dynamické triky. Délka 20 m.

Kód: EQB_TRICK_SET
150 eqb slackline treepad
EQB Slackline TreePad
Ihned k odeslání (1 ks)
350 Kč

EQB TreePad je doplněk pro každého správného slacklinera. TreePad chrání kůru stromů a kotvící smyčky před poškozením.

Kód: EQB_TREEPAD

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem