Goal Zero Venture 75

Výkonnější a odolnější. Nová powerbanka připravena i na ta nejdivočejším dobrodružství. Kapacita 19200 mAh Vám díky IP67 bude k dispozici prakticky v jakémkoli prostředí. Je odolná proti potopení do vody, pogumované tělo vydrží pády a nárazy. Přes USB-C kabel dobijete Venture 75 plně za cca dvě…
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
30.4.2024
Možnosti doručení
Kód: 2TAL100101
3 390 Kč
Goal Zero Venture 75
Prodáváme jen to, co bychom si sami vybrali.
100% originální
Prodáváme jen to, co bychom si sami vybrali.
Jsme tu pro vás
Jsme tu pro vás
Chceme, abyste byli spokojeni. Bez kompromisů.
Přes 10 000 výdejních míst
Přes 10 000 výdejních míst
po celé ČR
U nás najdete udržitelné a ekologické produkty
Šetrné produkty
U nás najdete udržitelné a ekologické produkty
Výkonnější a odolnější. Nová powerbanka připravena i na ta nejdivočejším dobrodružství. Kapacita 19200 mAh Vám díky IP67 bude k dispozici prakticky v jakémkoli prostředí. Je odolná proti potopení do vody, pogumované tělo vydrží pády a nárazy. Přes USB-C kabel dobijete Venture 75 plně za cca dvě hodiny, ze solárního panelu Goal Zero Nomad 50 za 6 hodin. K dispozici jsou 2 USB výstupy a jeden USB-C výstup. Je vybavena 50 lm světlem. Mějte dostatek energie pro drobnou elektroniku, ať už jste kdekoli.

Obsah balení:
Venture 75, USB-C/ USB-C kabel 

PARAMETRY

Rozměry: 15,6 x 9,6 x 2,9 cm
Hmotnost: 577 g
Kapacita: 71,04Wh , 3,7 V 19200mAh
Baterie: Li-ion NMCtyp: 18650Svítilna:  vestavěná svítilna 50 lmCertifikát odolnosti: IP67Vstup: USB-C port: 5-20V, až 3A (60W max), regulováno
Výstupy:USB-A port: 5V, až 3A (15W max), regulovánoUSB-C port: 5-20V, až 3A (60W max), regulovánoŘetězení: Ne DVA ZPŮSOBY NABÍJENÍ VENTURE 751) ZpůsobVenture 75 lze dobít ze zdroje napájení USB-C za pouhých 1,5 hodiny.2) ZpůsobNabijte Venture 75 ze slunce připojením kompatibilního solárního panelu přibližně za 7 hodin. Doporučujeme Nomad 50 nebo Nomad 20.

DOBA NABÍJENÍ
USB-C PD (60W): 1,5 hodinyzásuvka 45W, USB-C: 2 hodinyUSB-A (2,4A): 6 hodinyNomad 10: 11-22 hodinyNomad 20: 7-14 hodinyNomad 50: 7 hodinyCO MŮŽETE S VENTURE 75 NABÍJET?Venture 75 je skvělý pro všechna vaše zařízení napájená přes USB.Smartphone: 5 nabitíPOV kamera: 14 nabitíČelovka: 14 nabitíTablet: 2 nabitíNotebooky USB-C: až 1 nabitíGoal Zero je americká značka vyrábějící špičkové solární panely, powerbanky, powerpacky a svítilny. Nejmodernější patentované technologie umožňují maximálně efektivně schraňovat, ukládat a využívat solární energii. Díky tomu se nejen na cestách stanete zcela nezávislými na elektrické síti a ani v případě rozsáhlého blackoutu Vás nic nepřekvapí.
Kategorie: Powerbanky a Solarpacky
Záruka: 2 roky
Hmotnost (g): 577
Rozměr (cm): 15.6 x 9.6 x 2.9
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Goal Zero patří mezi první průkopníky ve výrobě outdorových solárních panelů, powerbank a powerpacků. Tento náskok stále udržuje hlavně tím, že se specializuje na výrobu velmi odolných trvanlivých produktů s přidanou hodnotou v podobě servisu a nadstandardní kvality.
Nákupem výrobků dostáváte nejširší možnost rozšíření mezi jednotlivými komponentami a produkty, stejně jako úžasný a jednoduchý systém obsluhy všech výrobků.

Mezinárodní pomoc

Značka Goal Zero je již od počátku založena s cílem pomoci vzdáleným komunitám se dostat k nezávislému zdroji elektřiny. Stejně tak jako se již mnohokrát v Goal Zero podíleli na pomoci při živelných pohromách, a to pomocí darování produktů, poskytnutí výpomocných dobrovolníků a nebo poskytnutí zásadních slev pro dlouhodobé oběti živelných pohrom.

Zodpovědná zaměstnanecká kultura

Firma se stará o kvalitu pracovního života jejich zaměstnanců ve výrobě. Najímá auditorské firmy, které kontrolují, že v jejich továrnách se dodržují správná pravidla v oblasti bezpečnosti práce, zaměstnanci dostávají pracovní a platové benefity a adekvátní pracovní prostředky.

Životní prostředí

V Goal Zero kompenzují veškeré vzniklé emise z dopravy jejich produktů, stejně jako nakupují 100% obnovitelnou energii pro napájení jejich sídla firmy. Postupně snižují obsah prvotního materiálu v obalových materiálech a nahrazují ho recyklovaným.