Goal Zero Torch 500

Multifunkční svítilna Torch 500 je ideálním pomocníkem do mnoha odvětví lidské činnosti. Ocení ji všichni: od caravanistů, přes digitální nomády až po profesionály z řad techniků i záchranářů.Torch 500 nabízí v první řadě kvalitní osvětlení. Obě světelné jednotky, bodová i prostorová, produkují…
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
30.4.2024
Možnosti doručení
Kód: FUKG100101
1 290 Kč
Prodáváme jen to, co bychom si sami vybrali.
100% originální
Prodáváme jen to, co bychom si sami vybrali.
Jsme tu pro vás
Jsme tu pro vás
Chceme, abyste byli spokojeni. Bez kompromisů.
Přes 10 000 výdejních míst
Přes 10 000 výdejních míst
po celé ČR
U nás najdete udržitelné a ekologické produkty
Šetrné produkty
U nás najdete udržitelné a ekologické produkty
Multifunkční svítilna Torch 500 je ideálním pomocníkem do mnoha odvětví lidské činnosti. Ocení ji všichni: od caravanistů, přes digitální nomády až po profesionály z řad techniků i záchranářů.Torch 500 nabízí v první řadě kvalitní osvětlení. Obě světelné jednotky, bodová i prostorová, produkují světlený výkon 300 lm s možností přepínat do tří světelných režimů.Akumulátor slouží jako powerbanka a s kapacitou 5200 mAh, takže skvěle poslouží pro dobití čelovek, kamer či chytrých telefonů.Dobíjet akumulátor lze pomocí vestavěného solárního panelu, pomocí připojení externích panelů Goal Zero nebo přes USB-C.Díky vysokému indexu odolnosti IP67 je Torch 500 odolný proti pádu z výšky, prachu a lze jej pomořit do vody do hloubky jednoho metru až na půl hodiny. 

PARAMETRY

Rozměry: 22,4 x 5,6 x 11,4 cm
Hmotnost: 363 gSvětelný tok:  Bodové světlo: 300/150 lm, Teplota světla 3000 K Prostorové světlo: 300/150 lm, T eplota světla 3500 K Obě světla: 500/250 lmDoba svícení: Bodové světlo: 50/7,5/3,5 h Prostorové světlo: 50/7/3 h
Kapacita: 18,7Wh (3,6V, 5200mAh)
Baterie: Li-ion NMC
Výstupy: USB-A port: 5 V, až 2,1A (10,5 W max)Vstupy: USB-C: 5 V, až 1 A (5 W max)Solární panel: Výkon: 1,2 W Typ: monokrystal

DOBA NABÍJENÍ
Vestavěný solární panel: 23-46 hNomad 10: 4-6 hUSB: 4 h 

Obsah balení:
 Torch 500 svítilna, USB kabel
Kategorie: Powerbanky a Solarpacky
Záruka: 2 roky
Hmotnost (g): 363
Rozměr (cm): 22.4 x 5.6 x 11.4
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Goal Zero patří mezi první průkopníky ve výrobě outdorových solárních panelů, powerbank a powerpacků. Tento náskok stále udržuje hlavně tím, že se specializuje na výrobu velmi odolných trvanlivých produktů s přidanou hodnotou v podobě servisu a nadstandardní kvality.
Nákupem výrobků dostáváte nejširší možnost rozšíření mezi jednotlivými komponentami a produkty, stejně jako úžasný a jednoduchý systém obsluhy všech výrobků.

Mezinárodní pomoc

Značka Goal Zero je již od počátku založena s cílem pomoci vzdáleným komunitám se dostat k nezávislému zdroji elektřiny. Stejně tak jako se již mnohokrát v Goal Zero podíleli na pomoci při živelných pohromách, a to pomocí darování produktů, poskytnutí výpomocných dobrovolníků a nebo poskytnutí zásadních slev pro dlouhodobé oběti živelných pohrom.

Zodpovědná zaměstnanecká kultura

Firma se stará o kvalitu pracovního života jejich zaměstnanců ve výrobě. Najímá auditorské firmy, které kontrolují, že v jejich továrnách se dodržují správná pravidla v oblasti bezpečnosti práce, zaměstnanci dostávají pracovní a platové benefity a adekvátní pracovní prostředky.

Životní prostředí

V Goal Zero kompenzují veškeré vzniklé emise z dopravy jejich produktů, stejně jako nakupují 100% obnovitelnou energii pro napájení jejich sídla firmy. Postupně snižují obsah prvotního materiálu v obalových materiálech a nahrazují ho recyklovaným.